• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • بازدید مدیر حراست بانک ایران زمین از شعب استان خراسان جنوبی

   بازدید مدیر حراست بانک ایران زمین از شعب استان خراسان جنوبی

   بازدید مدیر حراست بانک ایران زمین از شعب استان خراسان جنوبی

   میرزائی مدیرحراست بانک ایران زمین طی سفر به استان خراسان جنوبی با شعب این استان دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات امنیتی شعب این استان قرار گرفت.   به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین: در جریان سفر مدیر حراست به استان خراسان جنوبی جلسه ای با حضور روسای شعب و کارکنان ستادی تشکیل، که در ابتدا مدیریت استان ضمن خیرمقدم به میرزائی و مهندس رجبی گزارش مختصری از وضعیت استان، عملکرد شعب و مشکلات امنیتی که در شعب وجود دارد را بیان کرد.
   یزدانی مدیر شعب استان گفت: خراسان جنوبی علیرغم داشتن مرزهای مشترک با کشور افغانستان و پاکستان یکی از امن ترین استانهای کشور است اما این موضوع نباید باعث عدم توجه به نکات امنیتی شود، بلکه بنا به نوع کار بانک و اینکه نگهداری وجه نقد و سایر اوراق و اسناد بهادار در حیطه وظایف بانکداران است لذا عدم رعایت کوچکترین مورد امنیتی گاهاً باعث خسارات جبران ناپذیری چه از نظر مالی و اجتماعی می شود، بنابراین روسای شعب ضمن اهتمام لازم به این موضوع، چنانچه نواقصی در امور امنیتی شعبه وجود دارد در اسرع وقت اقدام لازم جهت رفع آن به عمل آورده و نتیجه را گزارش کنند.
   در ادامه این جلسه میرزایی مدیر حراست به روسای شعب و همکاران حاضر در جلسه بیان داشت: بنا به وظیفه هر کدام از ما به عنوان امانت داران مشتریان، باید دقت های لازم را در رعایت نکات امنیتی اعم از استفاده از دوربین ها، آژیر خطر، سیستم اطفاء حریق و غیره بکار ببریم که این اعتماد مشتری نسبت به بانک در اثر کم توجهی کارکنان بانک، خدشه دار نگردد.
   در ادامه وی توضیحاتی در خصوص نحوه تکمیل کردن پرسشنامه های امنیتی داشته و برارسال پرسشنامه ها در پایان هر ماه تاٌکید کرد .
   در پایان این جلسه، میرزائی به سؤالات مطرح شده از طرف رؤسای شعب پاسخ های لازم را داد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: