•  
   بازدید مدیراستانی بانک ایران زمین از صنایع شیمیایی کرمان
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
   تعداد بازدید: ۴۷۰
   به منظور حمایت از تولیدات داخلی انجام شد:
   بازدید مدیراستانی بانک ایران زمین از صنایع شیمیایی کرمان

   مدیریت شعب استان کرمان و هرمزگان بانک ایران زمین در راس هیاتی از مدیران ارشد این مدیریت از شرکت صنایع شیمیایی کرمان بازدید و با مدیران این شرکت به بحث و تبادل نظر پرداختند.

   به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، در راستای حمایت از تولیدات داخلی خواجوئی مدیر شعب استان کرمان و هرمزگان به همراه مدیران ارشد این مدیریت با مهندس ابراهیمی مدیر عامل شرکت صنایع شیمیایی کرمان زمین و آقای مهرابی مدیرمالی شرکت دیدارکردند.
   خواجوئی در این دیدار ضمن معرفی خدمات نوین بانک ایران زمین و انجام هر چه بهتر تعاملات بانکی با مشتریان کلان، توضیحاتی در خصوص نحوه ی ارائه خدمات در جهت صدور ضمانت نامه های بانکی و دیگر خدمات قابل ارائه از طرف بانک به شرکت فوق بیان کردند.
   حاضرین در این جلسه ضمن مثبت ارزیابی کردن این قبیل بازدیدها زمینه را برای گسترش همکاری ¬های فی مابین مناسب ارزیابی کردند.
   صنایع شیمیایی کرمان زمین در سال ۱۳۶۸ توسط متخصصین با سابقه و مجرب در امر تغذیه گیاهی و تولید کودهای شیمیایی در کرمان تأسیس شده و تحت نظارت موسسه تحقیقات خاک و آب به فعالیتهای تحقیقاتی ، خدماتی و شاوره کشاورزی پرداخته است.
   حاصل تحقیقات و تجربیات طولانی مدت این شرکت به طراحی و تولید انواع کودهای مایع و جامد اختصاصی و عمومی منجر گشته است. کیفیت و کمیت بالای تولیدات موجب شد تا این شرکت در سال ۱۳۸۲ توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و وزارت جهاد کشاورزی به عنوان اولین واحد برگزیده ملی در تولید کود انتخاب شود.