• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • برگزاری ضیافت افطاری کارکنان بانک ایران زمین

   برگزاری ضیافت افطاری کارکنان بانک ایران زمین

   برگزاری ضیافت افطاری کارکنان بانک ایران زمین

   ضیافت افطاری پرسنل بانک ایران زمین با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران و کلیه پرسنل دو استان البرز و تهران در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.


   به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین: در این مراسم عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ضمن خیر مقدم و قبولی طاعات و عبادات همکاران اظهار داشت: ماه مبارک رمضان، ماه رجوع به خود است.
   پورسعید افزود: روزه داری دارای اثرات و برکات فراوان فردی و اجتماعی است که می توان از آن جمله به آرامش، حکمت آفرینی، یادآوری معاد، کاهش خواهش های نفسانی، دوری از ریا، دریافت پاداش الهی را از برکات فردی آن و توجه به معارف اسلامی، توسعه فرهنگ اسلامی و افزایش اخلاق اجتماعی را از اثرات اجتماعی روزه برشمرد.
   پورسعید در ادامه این ضیافت گفت: بانک ایران زمین با تلاش و همدلی و هم سویی مدیران و اعضای هیات مدیره و پرسنل پر تلاش، تمام موانع و مشکلات را پشت سر گذاشته و روند رو به رشدی را در پیش رو دارد.
   همزمان با مراسم افطاری دراستان تهران در مدیریت شعب استان های این بانک در سراسر کشور مراسم افطاری هم زمانی برگزار شد.
   حسن شاهی مدیریت شعب استان های فارس، بوشهر و کهکیلویه در مراسم افطاری این استان بیان داشت: کارنامه اهداف سال 96 به تمامی شعب ارسال شده، از این رو از همه همکاران درخواست کرد نسبت به دستیابی اهداف تعین شده اهتمام ویژه نمایند و با بازاریابی همگانی جهت رسیدن صد در صدی به اهداف تلاش کنند.
   محسن نصیری پور مدیریت شعب غرب کشور در مراسم افطاری این استان اظهار داشت: هدف اصلی از برگزاری این مراسم علاوه بر اجر معنوی، ایجاد همدلی و صمیمیت بین کارکنان و استماع مسایل و مشکلات است.
   در مراسم افطاری این مدیریت مشتریان ارزنده این مدیریت هم حضور داشتند، که ضمن ابراز رضایتمندی از نحوه برخورد کارکنان بانک، بانک ایران زمین را از حیث خدمات بانکی و مشتری مداری از بانکهای برتر منطقه شمردند.
   محمد رضا سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم ،مرکزی و چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک ولادت با سعادت دومین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی(ع) از حضور گرم و استقبال همکاران ابراز خرسندی نمود و اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی است و می توان با بهره گیری از سفره بی کران لطف و بخشش خداوند روح و جسم خود را پاکیزه و مطهر نمود و فرصت خوب و مناسبی است که انسان با مراقبه و محاسبه در جهت اصلاح امور اخروی و دنیوی خود تلاش نماید و با خلوت با خدای خود به اعمال خویش بازنگری داشته باشد.
   وی برگزاری چنین جلساتی را موجب تقویت روحیه وفاق دانست و در ادامه از همکاران و خانواده محترمشان بعنوان دو رکن اساسی در پیشبرد اهداف بانک نام برد و لازمه این موفقیت را ایجاد حس همدلی در کل خانواده بزرگ بانک ایران زمین ذکر کرد.
   خواجوئی مدیر شعب استانهای هرمزگان و کرمان ضمن عرض خوش آمدگویی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در این ماه مبارک از کلیه همکاران خواست با سعی و تلاش همه جانبه در تحقق اهداف ابلاغی بانک تمام تلاش خود را بکار ببرند.
   صفا معاون اجرایی استان های هرمزگان و کرمان از همکاران خواست هرچه بیشتر در جهت رشد و شکوفایی و ارتقاء نام بانک ایران زمین در عرضه بانکداری تلاش نمایند، و ضمن رعایت مقررات و توجه به مفاد دستورالعملها و بخشنامه های بانک بحث مشتری مداری و ارائه خدمات بهینه و به موقع را سرلوحه کار خویش قرار دهند.
   ضیافت افطاری کارکنان بانک ایران زمین با حضور مدیران و پرسنل خدوم و پرتلاش این بانک در تمامی استان های کشور به مناسبت میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت به صورت همزمان برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: