•  
   قهرمانی نوجوانان بانک ایران زمین در مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاهی شرق و جنوب شرق کشور
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
   تعداد بازدید: ۶۴۲
   قهرمانی نوجوانان بانک ایران زمین در مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاهی شرق و جنوب شرق کشور
   تیم نوجوانان بانک ایران زمین بیرجند با 60 امتیاز موفق به کسب رتبه نخست در گروه پرس سینه مسابقات قهرمانی باشگاهی شرق و جنوب شرق کشور شد.

   به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ ابوالفضل علیزاده‌بیرجندی اظهار داشت: دومین دوره مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاه‌های شرق و جنوب شرق کشور با حضور ۱۱۷ ورزشکار از ۴ استان سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان شمالی و جنوبی در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد.
   رئیس هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی گفت: در گروه پرس سینه نوجوانان بانک ایران زمین بیرجند با ۶۰ امتیاز اول؛ چابهار با ۴۴ امتیاز دوم و ستارگان بشرویه با ۲۴ امتیاز موفق به کسب بالاترین امتیازات در این گروه شدند.
   وی افزود: در ادامه این رده از مسابقات در دسته جوانان بانک ایران زمین بیرجند با ۵۷ امتیاز اول، زابل با ۴۹ امتیاز دوم و بجنورد با ۲۱ امتیاز سوم و در گروه سنی بزرگسالان، اسفراین با ۵۲ امتیاز اول- اداره تعاون، کار و رفاه بیرجند با ۴۱ امتیاز دوم و ستارگان بشرویه ۲۵ امتیاز سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.
   رئیس هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی بیان کرد: در گروه جوانان بانک ایران زمین بیرجند با ۳۶ امتیاز اول، چابهار با ۲۶ امتیاز دوم و کرمان با امتیاز ۱۵ سوم شد و در گروه بزرگسالان بشرویه با ۵۴ امتیاز اول، زاهدان با ۲۹ امتیاز دوم و ایران زمین بیرجند با ۲۱ امتیاز سومی این رده از مسابقات را به نفع خود ثبت کردند.