• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • ارسال کمک‌های بانک ایران زمین به مناطق زلزله زده

   ارسال کمک‌های بانک ایران زمین به مناطق زلزله زده

   ارسال کمک‌های بانک ایران زمین به مناطق زلزله زده

   بانک ایران زمین در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود و همراهی با مردم کشور، ضمن بسیج نیروهای خود در استانهای غربی جهت امداد رسانی به هموطنان آسیب دیده، با مجوز هیئت مدیره مبلغ 250 میلیون تومان را جهت خرید اقلام ضروری زلزله زدگان اختصاص داد.


   به گزارش روابط عمومی، هیئت مدیره بانک ایران زمین به منظور کمک به هموطنان آسیب دیده مبلغ 250 میلیون تومان را به خرید اقلام ضروری شامل چادر، پتو، کنسرو، خرما و وسایل بهداشتی اختصاص داد، که بخشی از این اقلام در روزهای گذشته بین آسیب دیدگان توزیع و بخشی دیگر نیز در حال توزیع است.
   ضمناً همکاران بانک در استانهای غربی با حضور در محل زلزله سعی کردند با شناسایی دقیق مایحتاج ضروری کمک های جمع آوری شده و کمک های بانک را در نقاطی که دسترسی کمتری وجود داشت توزیع کنند.
   همچنین هموطنان گرامی می توانند وجوه خود را به شماره سپرده 1-122559-710-500 و یا شماره کارت 8515-9000-8519-5057 جهت کمک به هموطنان آسیب دیده واریز فرمایند.
   بانک ایران زمین خود را ملزم می داند پس از جمع آوری وجوه، گزارشی از اقلام تهیه شده و نحوه کمک رسانی به هموطنان غرب کشور را به اطلاع عموم هموطنان برساند.
   همچنین بیمه آرمان همراه با بانک ایران زمین محموله ای را شامل پتو، بالش، بخاری برقی و اقلام خوراکی و بهداشتی بود که در میان مردم آسیب دیده توزیع کرد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: