• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • آگهی مزایده املاک مازاد

   آگهی مزایده املاک مازاد

   آگهی مزایده املاک مازاد

   بانک ایران زمین در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تاکیدات دولت محترم، اقدام به نشر آگهی جهت فروش املاک مازاد بر نیاز خود با شرایط ویژه و استثنایی نموده است.

   بانک ایران زمین در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تاکیدات دولت محترم، اقدام به نشر آگهی جهت فروش املاک مازاد بر نیاز خود با شرایط ویژه و استثنایی نموده و در نظر است املاک مذکور بر مبنای قیمت پایه مزایده در وضعیت موجود و به صورت نقدی یا نقد و اقساط در معرض فروش قرار گیرد. لذا متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید از املاک، دریافت اسناد مزایده (برگه‌های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادهای خود به ساختمان شماره دو بانک ایران زمین به نشانی تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، نبش خیابان 69، پلاک 493، طبقه چهارم، مدیریت مهندسی و املاک مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 42752420 و 42752421 تماس حاصل نمایند. آخرین مهلت برای تسلیم پیشنهادها، ساعت 14:00 روز دوشنبه مورخ 1396/11/02 می‌باشد.
   توضیحات:
   1- پیشنهادهای فاقد سپرده یا دارای سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.
   2- رعایت کلیه موارد مندرج در برگه‌های مزایده الزامی است.
   3- سپرده (ودیعه) شرکت در مزایده معادل 5% قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید نسبت به واریز وجه آن به حساب شماره 1- 122559- 11- 500 بنام بانک ایران زمین اقدام و رسید آن را به همراه پاکت‌های شرکت در مزایده تحویل دهند.
   4- کلیه پاکت‌های حاوی پیشنهادهای متقاضیان خرید املاک در ساعت 11:00 روز یکشنبه مورخ 1396/11/08 در سالن جلسات ساختمان شماره یک بانک ایران‌زمین واقع در تهران، بلوار میرداماد، نبش خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 187، طبقه دوم، بازگشایی خواهد شد، لذا متقاضیان می‌توانند در موعد یاد شده با ارائه کارت شناسایی در جلسه مذکور شرکت نمایند.
   5- مطالعه مدارک و سوابق مربوطه و بازدید از املاک، قبل از شرکت در مزایده الزامی است و املاک در وضعیت موجود واگذار می‌گردد.
   6- به متقاضیانی که قصد خرید املاک به صورت نقد و اقساط را دارند، املاک به روش اجاره به شرط تملیک به ایشان واگذار خواهد شد.
   7- هزینه آگهی و کارشناسی بر عهده خریدار است و مشارالیه می‌بایست این هزینه را براساس اعلام نظر بانک، قبل از انعقاد قرارداد نقداً در وجه بانک واریز نماید.
   8- متقاضیان خرید می‌بایست مبلغ 200/000 ریال به حساب شماره 1-122559-11-500 در وجه بانک ایران زمین (قابل واریز در کلیه شعب بانک ایران زمین) واریز و اصل رسید را هنگام دریافت اسناد و اوراق مزایده تحویل دهند.
   9- فروش املاک به صورت نقد و اقساط براساس جدول اعلام شده ذیل صورت خواهد پذیرفت که خریدار می‌بایست در درخواست خود، صراحتاً اشاره به مدت و نرخ سود مورد نظر نماید. ضمناً در شرایط مساوی بودن پیشنهاد قیمت‌ها به صورت نقد و اقساط، اولویت با درصد پیش پرداخت بیشتر است.
   10- در صورتی که مبالغ و شرایط پیشنهادی خریداران به طور مساوی باشد اولویت فروش با شرایط نقدی است.
   11- بانک ایران زمین در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادها مختار است.
   12- پیشنهادهابرای هر یک از املاک به صورت جداگانه و به صورت دو پاکت:
   الف: اسناد مثبت هویت شخص حقیقی یا حقوقی شرکت کننده در مزایده بانضمام تصویر رسید واریز وجه سپرده شرکت در مزایده (معادل 5% قیمت پایه مزایده)
   ب: حاوی فرم پیشنهاد قیمت و تعهدنامه شرکت در مزایده
   13- اصل رسید واریز وجه سپرده شرکت در مزایده در هنگام تحویل پاکت‌های مزایده به بانک در ازای ارائه رسید به متقاضی تحویل می‌گردد.
   همه پاکت‌ها می‌بایست جداگانه لاک و مهر شده و هر دو در یک پاکت بزرگ‌تر جاسازی و مهر و موم گردد. آخرین مهلت تحویل پاکت‌ها ساعت 14:00 روز دوشنبه مورخ 1396/11/02 می‌باشد.
   14- نحوه فروش املاک مازاد بانک به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
   نحوه فروش املاک به صورت نقدی
   درصورت خرید نقدی 10 درصد تخفیف نسبت به قیمت پایه مزایده به خریدار داده خواهد شد.
   نحوه‌ فروش با شرایط نقد و اقساط
   کاربری مدت بازپرداخت اقساط شرایط اقساط میزان تخفیف
   تجاری، مسکونی، اداری و ... 12 ماه 50 درصد نقد + 50 درصد اقساط بدون سود 5%
   24 ماه 50 درصد نقد + 50 درصد اقساط بدون سود -
   36 ماه 30 درصد نقد + 70 درصد اقساط با نرخ سود مصوب شورای عالی پول و اعتبار -
   فایلهای پیوست
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: