•    
    •  
     برگزاري ضيافت افطاري بانك ايران زمين
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
     تعداد بازديد: ۵۲۳۱
     برگزاري ضيافت افطاري بانك ايران زمين
     مراسم ضيافت افطاري بانك ايران زمين با حضور مدير عامل، اعضاي هيئت مديره، مديران امور، روسا و كاركنان واحدهاي ستادي و مناطق استان تهران در سالن فرهنگي ورزشي آبفا مورخ 14/5/92 ساعت 19 برگزار شد.

      

     مراسم ضيافت افطاري بانك ايران زمين با حضور مدير عامل، اعضاي هيئت مديره، مديران امور، روسا و كاركنان واحدهاي ستادي و مناطق استان تهران در سالن فرهنگي ورزشي آبفا مورخ ۱۴/۵/۹۲ ساعت ۱۹ برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومي بانك ايران زمين: در اين مراسم آقاي محمدابراهيم مقدم مدير عامل بانك ايران زمين ضمن قدرداني از تلاش‌هاي مديران و كاركنان در سال گذشته گفت: با تغييرات صورت گرفته در اعضاي هيئت مديره اميدواريم بتوانيم عملكرد قابل توجهي نسبت به گذشته داشته باشيم و همچنين در عرصه بانكداري اسلامي و رسيدن به اهداف سازمان در جذب منابع و اعطاي تسهيلات موفق ظاهر شويم .

     در ادامه آقاي حسن بوش مديريت امورشعب استان تهران اين بانك، مطالبي را در خصوص عملكرد شعب بانك در سال گذشته به حاضرين ارائه و همچنين از شعبي كه بيشترين تلاش را براي رسيدن به اهداف بانك انجام داده اند تقدير و تشكر نمودند.

     در اين مراسم دكتر محمدرضا اميرحسنخاني رياست هيئت مديره بانك ايران زمين ضمن تبريك ماه مبارك رمضان و فرارسيدن عيد سعيد فطر اظهار داشت: بانك ايران زمين با دارا بودن نيروهاي توانمند ، قانع و دلسوز مي بايست در سال " حماسه سياسي ، حماسه اقتصادي " حماسه ساز باشد و مسؤلان بانك هم موظف هستند در حل مشكلات و امور رفاهي كاركنان اهتمام و توجه بيشتري داشته باشند تا آنان با انگيزه و توان بيشتري در راه پيشبرد و ترقي بانك گام بردارند.

     با اتمام سخنراني مراسم پرفيض افطار برگزار گرديد و پس از آن در پايان رياست هيئت مديره به اتفاق مديران ارشد بانك پاسخگوي پرسشهاي كاركنان بودند.