•  
   برگزاری ضیافت افطاری بانک ایران زمین
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
   تعداد بازدید: ۵۸۶۹
   برگزاری ضیافت افطاری بانک ایران زمین
   مراسم ضیافت افطاری بانک ایران زمین با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران امور، روسا و کارکنان واحدهای ستادی و مناطق استان تهران در سالن فرهنگی ورزشی آبفا مورخ 14/5/92 ساعت 19 برگزار شد.

    

   مراسم ضیافت افطاری بانک ایران زمین با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران امور، روسا و کارکنان واحدهای ستادی و مناطق استان تهران در سالن فرهنگی ورزشی آبفا مورخ ۱۴/۵/۹۲ ساعت ۱۹ برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین: در این مراسم آقای محمدابراهیم مقدم مدیر عامل بانک ایران زمین ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیران و کارکنان در سال گذشته گفت: با تغییرات صورت گرفته در اعضای هیئت مدیره امیدواریم بتوانیم عملکرد قابل توجهی نسبت به گذشته داشته باشیم و همچنین در عرصه بانکداری اسلامی و رسیدن به اهداف سازمان در جذب منابع و اعطای تسهیلات موفق ظاهر شویم .

   در ادامه آقای حسن بوش مدیریت امورشعب استان تهران این بانک، مطالبی را در خصوص عملکرد شعب بانک در سال گذشته به حاضرین ارائه و همچنین از شعبی که بیشترین تلاش را برای رسیدن به اهداف بانک انجام داده اند تقدیر و تشکر نمودند.

   در این مراسم دکتر محمدرضا امیرحسنخانی ریاست هیئت مدیره بانک ایران زمین ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و فرارسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: بانک ایران زمین با دارا بودن نیروهای توانمند ، قانع و دلسوز می بایست در سال " حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی " حماسه ساز باشد و مسؤلان بانک هم موظف هستند در حل مشکلات و امور رفاهی کارکنان اهتمام و توجه بیشتری داشته باشند تا آنان با انگیزه و توان بیشتری در راه پیشبرد و ترقی بانک گام بردارند.

   با اتمام سخنرانی مراسم پرفیض افطار برگزار گردید و پس از آن در پایان ریاست هیئت مدیره به اتفاق مدیران ارشد بانک پاسخگوی پرسشهای کارکنان بودند.