• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • برگزاری مراسم تودیع محمدابراهیم مقدم در بانک ایران زمین

   برگزاری مراسم تودیع محمدابراهیم مقدم در بانک ایران زمین

   برگزاری مراسم تودیع محمدابراهیم مقدم در بانک ایران زمین

   طی مراسمی با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره بانک ایران ‌‌‌‌‌زمین،از زحمات محمدابراهیم مقدم مدیرعامل پیشین این بانک، تقدیر به عمل آمد.

        به گزارش روابط عمومی بانک ایران‌‌‌ زمین در این مراسم که در روز یکشنبه 24 فروردین 1393 با حضور مدیران ارشد بانک ایران‌‌‌‌‌زمین در سالن همایش‌‌‌های ساختمان مرکزی این بانک در تهران برگزار شد، نخست دکتر محمدرضا امیرحسنخانی رئیس هیات مدیره بانک ایران ‌‌‌‌‌زمین ضمن بر شمردن موفقیت‌‌‌‌‌‌های بانک ایران‌‌‌‌‌ زمین در طول دوره مدیرعاملی مقدم و از جمله افزایش سرمایه آن به 4000 میلیارد ریال، از راه اندازی شرکت سرمایه گذاری بانک ایران ‌‌‌‌‌زمین خبر داد و اعلام کرد اقدامات نهایی برای کسب مجوز فعالیت‌‌‌‌‌‌های ارزی و صرافی بانک در دست انجام است.

   در ادامه این مراسم، محمدابراهیم مقدم مدیرعامل پیشین بانک ایران زمین که هم اکنون مدیریت عاملی بانک تجارت را بر عهده گرفته است نیز طی سخنانی، آینده روشنی را برای بانک ایران‌‌‌‌‌زمین پیشبینی کرد و از همه دست اندرکاران و کارکنان این بانک خواست با توجه به عرصه رقابت آمیز فعالیت‌‌‌‌‌های بانکی، تلاش و فعالیت‌‌‌‌های خود را دو چندان سازند.

   مدیرعامل بانک تجارت در ادامه سخنانش، آمادگی خود و بانک متبوعش را در راستای همبستگی و همکاری بانک‌‌‌‌های ایران‌‌‌‌‌زمین و تجارت به منظور نیل به اهداف مشترک و در رأس آن کمک به توسعه خدمات بانکی در کشور اعلام کرد.

   درپایان این مراسم، از سوی هیات مدیره بانک ایران‌‌‌‌‌زمین، لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به مدیرعامل پیشین این بانک اهدا شد.

   محمدابراهیم مقدم از اسفند ماه سال 1391 تا اوائل فروردین سال 1393مسؤلیت مدیریت عامل بانک ایران زمین را بر عهده داشته است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: