• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • معارفه مدیر عامل بانک ایران زمین

   معارفه مدیر عامل بانک ایران زمین

   معارفه مدیر عامل بانک ایران زمین

   مراسم معارفه جناب آقای سید علی مدیر عامل بانک ایران زمین با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران و جمعی از رؤسای ادارات برگزار شد.         دکترمحمدرضا امیرحسنخانی ریاست محترم هیات مدیره بانک ایران زمین با اشاره به دستاوردها و عملکرد گذشته بانک ایران زمین افزودند:
   بانک ایران زمین بانک جوانی است که ضمن داشتن کارنامه درخشان در طول این چند سال با دشواری هایی هم مواجه بوده، که باید تلاش کنیم انگیزه خدمت در این بانک تقویت گردد و اعضای هیات مدیره و مدیران بانک نبایدقائل به ساعات اداری باشند و همه باید پشتیبان مدیر عامل منتخب باشیم که یقینأ ایشان با انگیزه خدمت، این پست را پذیرفته اند و امیدواریم که از ظرفیت همه همکاران استفاده بهینه بنمایند.
   در این مراسم آقای سید علی مدیر عامل بانک ایران زمین نیز طی سخنانی ابراز امیدواری کرد که بتواند عدالت را سرلوحه و ملاک قرار دهد، تا بانک ایران زمین با استفاده از فرصت هایی که در اختیار دارد جایگاه شایسته خود را در بانکداری کشور بدست آورد.
   ایشان یادآور شد تجربیات خوبی در مؤسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین کسب شده بود، که به بانک ایران زمین منتقل شده است، باید از این تجربیات ارزنده استفاده شود.
   در ادامه ایشان افزودند: من امیدوارم در طول دوره مسئولیت خود در این پست، جایگاه بانک را ارتقاء دهم که این کار با امکانات موجود قابل اجرا می باشد
   .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: