• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • بانک ایران زمین،کار بانکی را برای اشخاص حقوقی آسان تر می کند!

   نیم نگاهی به "کارپوشه" اینترنت بانک حقوقی بانک ایران زمین

   بانک ایران زمین،کار بانکی را برای اشخاص حقوقی آسان تر می کند!

   بانک ایران زمین،کار بانکی را برای اشخاص حقوقی آسان تر می کند!

   "کارپوشه" اینترنت بانک حقوقی، اقدامی نوین است که تسهیلاتی برای کاربران اینترنتی را فراهم می کند و جهت ارائه سرویس به مشتریان حقوقی و دارندگان حساب‌های مشترک طراحی و ارائه شده است.

   به گزارش روابط عمومی: "کارپوشه" اینترنت بانک حقوقی، اقدامی نوین است که تسهیلاتی برای کاربران اینترنتی را فراهم می کند و جهت ارائه سرویس به مشتریان حقوقی و دارندگان حساب‌های مشترک طراحی و ارائه شده است.
   این اقدام به‌منظور اشراف بر عملیات بانکی و سهولت بخشیدن در سپرده‌های حقوقی یا مشترک که دارای شرایط برداشت تعریف‌شده در بانک هستند و برداشت از آن نیازمند تائید بیش از یک نفر است طراحی شده و به منزله صرفه‌جویی در هزینه و زمان مشتریان ستودنی است.
   بانک ایران زمین در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیکی و همچنین تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان حقوقی یا مشترک اقدام به راه‌اندازی سامانه بانکداری اینترنتی ویژه این اشخاص کرده است. با توجه به اینکه تراکنش‌های انتقال وجه برای اشخاص حقوقی نیاز به چند امضا دارد بنابراین سامانه بانکداری اینترنتی ویژه اشخاص حقیقی، پاسخگوی مشتریان حقوقی نخواهد بود. این در حالیست که بانک ایران زمین با اقدامی جدید تحت عنوان "کارپوشه" امکان انجام تراکنش انتقال وجه بصورت چند امضایی و با رعایت شرایط برداشت از حساب تعریف شده در شعبه را از طریق اینترنت فراهم می‌نماید و کار را برای شخص حقوقی تسهیل می دهد.
   مشتریان حقیقی مشترک دارای شرایط خاص و مشتریان حقوقی می‌توانند عملیات انتقال وجه را از طریق منوی انتقال وجه شروع و نسبت به تایید یا عدم تایید آن از طریق منوی کارپوشه اقدام کنند.
   تراکنش‌های مالی مطابق با شرایط برداشت مبتنی بر چند امضا
   سید محمدحسین استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین در خصوص کارپوشه به خبرنگار تیـتر20 گفت: عملیات مالی بر مبنای اینترنت بانک با تقاضای بالایی از سوی کاربران صورت می پذیرد و شاهد نیاز روز افزون مشتریان حقوقی و حقیقی مشترک مبنی بر انجام عملیات مالی از طریق اینترنت بانک هستیم.
   از این رو بانک ایران زمین با هدف تسهیل شرایط برای مشتریان بانک، این امکان را با قرار دادن منوی "کارپوشه" در سامانه اینترنت بانک محقق کرده است.
   مشتریان بانک ایران زمین می‌توانند با ورود به صفحه اینترنت بانک ایران زمین از این امکان استفاده کنند.
   استاد در ادامه افزود: تراکنش های مالی زمانی صورت می‌پذیرد که نخست در خواست توسط کاربر ثبت کننده انجام شود و سپس توسط امضاء داران مجاز تایید شود بعلاوه اینکه باید شرایط برداشت محقق شده باشد، اگر بخواهیم به صورت شفاف تری توضیح دهیم قابلیتی که کارپوشه را منحصر به فرد می سازد، انجام تراکنش‌های مالی مطابق با شرایط برداشت مبتنی بر چند امضا است.
   مدیر روابط عمومی بانک همچنین درباره خدمات کارپوشه گفت: با ایجاد این گزینه در منو، برای اشخاص حقوقی و صاحبان حساب های مشترک، انتقال وجه داخلی به صورت عادی، دسته ای و مستمر امکان پذیر است و انتقال وجه بین بانکی نیز بصورت انتقال پایای عادی ، دسته ای و مستمر ممکن است. بعلاوه اینکه امکان چاپ گزارش درخواست های کارپوشه وجود دارد. در این محیط امکان تایید، لغو، ویرایش و رد درخواست های ثبت شده هست.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: