• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • جلسه کمیته برنامه ریزی و بازاریابی مدیریت شعب استان های اصفهان، قم ، مرکزی و چهارمحال و بختیاری

   جلسه کمیته برنامه ریزی و بازاریابی مدیریت شعب استان های اصفهان، قم ، مرکزی و چهارمحال و بختیاری

   جلسه کمیته برنامه ریزی و بازاریابی مدیریت شعب استان های اصفهان، قم ، مرکزی و چهارمحال و بختیاری

   جلسه کمیته برنامه ریزی و بازاریابی مدیریت شعب استان های اصفهان، قم ، مرکزی و چهارمحال و بختیاری با حضور روسای دوایر برگزار شد.
   به گزارش روابط عمومی: محمدرضا سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری ضمن عرض خیر مقدم به تشریح عملکرد شعب در پایان آبان ماه پرداخت و نحوه ترکیب منابع بویژه منابعی نظیر سپرده های قرض الحسنه و ارائه انواع خدمات ال سی داخلی و ضمانت نامه را جهت کاهش هزینه ها ضروری و با اشاره به شعب دارای رشد: برنامه ریزی، زمان بندی، شناسائی نقاط ضعف و پوشش آنها به نحو احسن را مهم ارزیابی و از نکات موثر رشد و نمو شعب دانست.
   وی با اشاره به تاریخچه بانکداری در ایران و کاربرد اقسام متفاوت سیستم های ذخیره اطلاعاتی، توجه به بانکداری دیجیتال و فراهم آوردن زیر ساخت مورد نیاز را امری اساسی و اجتناب نا پذیر در عصر ارتباطات دانست و با اشاره به روند سریع و رو به رشد استارت آپ ها و فین تک ها در این عرصه اظهار داشت: امیدوارم کلیه همکاران با وفاق، همدلی وهمچنین تلاش و پشتکار نسبت به برشمردن مزیت های کیفی و کمی خدمات الکترونیک برای مشتریان و نیز تبلیغ خدمات متنوع بانک پرداخته تا زمینه رشد و کسب سهم از این بازار به نحو مطلوب صورت پذیرد.
   سبزواری خواستار تشویق هر چه بیشتر مشتریان جهت استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک شد و همکاران را به شناسایی علایق مشتریان در نحوه دریافت خدمات و ارائه بسته های خدماتی متنوع ترغیب کرد.
   تاکید بر بهداشت پرونده های اعتباری و پیگیری مطالبات غیر جاری و تعیین تکلیف آنها از مطالب پایانی که در این جلسه توسط مدیراستان مطرح شد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: