• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • نقش موثر بانک های خصوص در توسعه اقتصاد کشور

   در پیام نوروزی معاون عملیات بانکی آمده است:

   نقش موثر بانک های خصوص در توسعه اقتصاد کشور

   نقش موثر بانک های خصوص در توسعه اقتصاد کشور

   هادی قدیمی معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین، فرارسیدن سال 1398 را به همکاران بانک ایران زمین تبریک گفت.

   یا مقلب القلوب و الابصار
   در آستانه روزهای نویدبخش بهار، فرا رسیدن سال نو را خدمت همکارانم و خانواده‌های محترم‌شان تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم در پرتو عنایات حضرت ولی‌عصر (ص) سال جدید، سالی سرشار از سعادت، شادکامی توأم با خیر و برکت برای شما عزیزان باشد.
   با نگاه به کارنامه سال 1397، پروردگار متعال را سپاسگزاریم که بانک ایران زمین با همت یکایک شما کارکنان صدیق، متعهد و پرتلاش توانسته است رتبه‌ای قابل قبول در میان بانک‌های خصوصی بدست بیاورد و نقشی فعال و مؤثر در توسعه اقتصاد کشور ایفا نماید، که همگی نشان از تلاشی بی‌وقفه و همه جانبه در تمامی سطوح دارد که این امر قابل تقدیر و تشکر است.
   البته در این مسیر نمی‌توان نقش خانواده‌های محترم شما را در فراهم آوردن فضایی مناسب برای شما عزیزان نادیده گرفت که بتوانید در سایه آرامش به فعالیت‌های خود بپردازید. به همین منظور از همه آن بزرگواران نیز سپاسگزارم.
   در آستانه حلول سال 1398، به عنوان عضوی از خانواده بزرگ بانک ایران زمین، قدردان تلاش‌ و توفیق به دست آمده هستم و امید دارم با تلاش روزافزون و نهایت همراهی تمامی همکاران گرانقدر، بتوانیم در پیشبرد اهداف تعیین شده و حفظ منافع کلیه ذینفعان و تقویت امید، وحدت و شکوفایی هر چه بیشتر بانک ایران زمین، موفق باشیم.
   در انتها ضمن تشکر مجدد از همکاران عزیز از خداوند متعال سربلندی میهن عزیزمان ایران زمین و سلامت و بهروزی را برای شما و خانواده محترمتان خواستارم. سال نو و بهار طبیعت بر تمامی اعضای خانواده بانک ایران زمین مبارک باد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: