• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • سیزدهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   سیزدهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   سیزدهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   سیزدهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین با مدیرمسئولی هادی قدیمی و سردبیری سید محمد حسین استاد منتشر شد.   به گزارش روابط عمومی: در این شماره از نشریه، مطلبی به قلم سیدمحمد حسین استاد با عنوان" نقش کلیدی روابط عمومی در بانکداری دیجیتال " منتشر شده که به موضوع نقش روابط عمومی در پیشبرد بانکداری دیجیتال پرداخته است.
   پرونده ویژه این شماره از نشریه به موضوع بررسی تاثیر و توسعه بانکداری نوین و الکترونیکی بر درآمدهای کارمزدی بانک می پردازد.
   در قسمت پنجره حضور مدیران ارشد بانک در هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت؛ منتشر شده و مطالبی از مدیران انفورماتیک در خصوص محصولات دیجیتالی ارائه شده در همایش بانکداری الکترونیک درج شده است.
   اخبار استان ها، گردهمایی روسای شعب و مدیران استانی،مقاله همکار ، مصاحبه و گفتگو، مطالب مناسبتی، ایران شناسی، فناوری، بانک های جهانی، دانستنی ها، فرآیند، سلامت، انتصاب، ایران زمین در رسانه ها و محیط زیست از دیگر گزارش های این شماره نشریه است.
   نشریه ارتباط ایران زمین در راستای رسالت خود تلاش می کند، تا با پوشش کامل رویدادها و اخبار مهمترین خدمات بانک را برای کارکنان و علاقمندان معرفی کند.
   لطفا جهت استفاده فایل پیوست را دانلود کنید.
   فایلهای پیوست
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: