• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • اولین گردهمایی سراسری روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی بانک ایران زمین

   با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد؛

   اولین گردهمایی سراسری روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی بانک ایران زمین

    اولین گردهمایی سراسری روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی بانک ایران زمین

   اولین جلسه روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی با موضوع بررسی عملکرد سال98 و برنامه ریزی جهت بهبود عملکرد در سال جاری با حضور مدیر و معاونین استان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی: میثم شمس آبادی مدیراستان در آغاز این جلسه ضمن آروزی سلامتی و موفقیت برای کارکنان بانک، لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و اجتماعی را تنها علت عدم تشکیل جلسات حضوری دانست.
   وی ضمن اشاره به ادغام تعدادی از بانک ها و به تبع آن کند یا متوقف شدن چرخه ارائه تسهیلات افزود: تمایل مشتریان بانک های ادغامی به همکاری با دیگر بانک ها و همچنین هدایت نقدینگی به سمت دیگر بازارهای مالی از جمله بورس اوراق بهادار، فرصت مناسبی را ایجاد کرده تا اقشار مختلف از خدمات بانک ها خصوصا در بخش خصوصی استقبال کنند بنابراین باید روسای شعب استان از این فرصت جهت شناسایی، مذاکره و جذب این گروه از مشتریان که اغلب آنها از مشتریان خوب و مورد تایید در شبکه بانکی هستند، استفاده کنند.
   شمس آبادی ضمن بررسی عملکرد 3ماهه استان در مقایسه با دیگر استان ها و تجزیه و تحلیل کارنامه شعب استان افزود: مدیران ارشد بانک از هر رویه و سیاستی که منتج به رشد و پیشبرد اهداف بانک شود در چارچوب ضوابط استقبال خواهند کرد در همین راستا از کلیه کارکنان خواست در قالب یک تیم منسجم و حرفه ای برای تحقق اهداف عالی بانک تلاش کنند.
   وی در پایان با تأکید بر لزوم اطلاع روسای شعب از نقاط ضعف شعب تحت امر در هر بخش تقویت آن نقطه ضعف را به عنوان یکی از اصلی ترین وظایف یک مدیر شعبه موفق عنوان کرد و افزود: کلیه فعالیت های بانک همچون سال گذشته در قالب کارگروه های تخصصی دنبال خواهد شد و این رویه فرصت مناسبی را برای روسای شعب فراهم خواهد کرد تا با استفاده از بازخورد این کارگروه ها، نسبت به آسیب شناسی و تقویت نقاط قوت بصورت منظم اقدام کنند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: