• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • جلسه بررسی عملکرد مدیریت شعب استان تهران برگزار شد

   جلسه بررسی عملکرد مدیریت شعب استان تهران برگزار شد

   جلسه بررسی عملکرد مدیریت شعب استان تهران برگزار شد

   جلسه بررسی عملکرد شعب استان تهران با هدف ارائه راهکار جهت استفاده بهینه و حداکثری در فرصت باقی‌مانده تا پایان سال جاری با حضور مدیر، معاونان و یازده رئیس شعبه این مدیریت در ساختمان یوسف‌آباد برگزار شد.   به نقل از روابط عمومی: در این جلسه عملکرد شعب در تمامی موارد اعم از جذب منابع، اعطای تسهیلات، صدور ضمانت‌نامه، گشایش اعتبار اسنادی و خدمات بانکداری مدرن و طرح وصول مطالبات فجر در دستور کار و بررسی قرار گرفت؛ همچنین راه‌های تحقق طرح‌های ابلاغی نظیر طرح شعب پیشرو، طرح پیشاهنگ و طرح خدمات کارمزدی بررسی و راهکارهای لازم در این زمینه پیشنهاد شد.
   تأکید بر استفاده بهینه از فرصت باقی‌مانده برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین‌شده سال جاری، یکی دیگر از موضوعات محوری و پراهمیت مطرح‌شده در این جلسه بود.
   مدیران ارشد استان تهران در این جلسه بر لزوم برنامه‌ریزی مدون و حساب‌شده جهت مشارکت بیشتر و تلاش مضاعف تمامی کارکنان شعبه در تحقق اهداف ابلاغی تأکید کردند. مرحله دوم مسابقه بخشنامه خوانی، توصیه جهت بهبود ترکیب منابع و جذب مشتریان حقوقی، پایش و کنترل دستگاه‌های پوز مشتریان و پیگیری دستگاه صفر و کم تراکنش از دیگر مواردی بود که در جلسه بررسی عملکرد به بحث و تبادل‌نظر گذاشته شد. در پایان نیز مسؤولان شعب دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: