• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • سی و سومین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   سی و سومین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   سی و سومین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   پرونده این نشریه به بررسی دستگاه‌های خودپرداز (ATM)در شبکه بانکی از ابتدا تا امروزمی پردازد.

   تاریخچه اختراع و نوآوری خودپرداز در دنیا به دهه ۱۹۶۰ میلادی برمی‌گردد. تاریخچه شکل‌گیری این صنعت، علی‌رغم جوان بودن با کشمکش‌هایی روبه‌رو بوده است و حداقل چهار مدعی متفاوت تا پای دادگاه بر سر ثبت اختراع آن، اختلاف‌نظر داشته‌اند.
   در این شماره از نشریه می خوانیم:
   سید محمد حسین استاد سردبیر نشریه ارتباط ایران زمین؛ بانک ایران‌زمین در مقام بانکی مردمی و عمل‌گرا در تحقق شعار سازمانی خود، با رونمایی از پلتفرم فراز گامی بلند در جهت دیجیتالی شدن برداشت و با آغاز به کار آزمایشی این پلتفرم با تعداد محدودی از مشتریان و رفع مشکلات احتمالی آن، امید می‌رود استفاده از این فناوری در سطح گسترده آغاز شود. ثابت کرده‌ایم که می‌توان در شرایط دشوار نیز در تحقق اهداف تعریف‌شده گام برداشت. نکته دوم تبریک به همکاران پرتلاش در رادیو آوای ایران‌زمین، رسانه اختصاصی بانک ایران‌زمین است. این رسانه در ماه بهمن سه‌ساله شد و توانست الگوی مناسبی برای سایر بانک‌ها و سازمان‌هایی باشد که قصد دارند ارتباط صمیمانه‌تری با جامعه هدف خود برقرار کنند. تبریک به بانوان ارزشمند ایران‌زمین و همکاران شایسته زن در این نهاد مالی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه را نیز به نمایندگی از مدیران ارشد این نهاد مالی بر خود فرض میدانم و توفیق روزافزون ایشان را خداوند متعال خواستارم.
   • معاونت طرح و برنامه: هیچ سازمانی بدون برنامه نمی تواند در بلند مدت رشد کند
   • معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی: توجه به نیروهای جوان و متخصص، اولویت اول بانک است
   • رادیو آوای ایران زمین؛ تولد سه سالگی ات مبارک
   • آغاز جشنواره پذیرندگان پایانه های فروشگاهی
   گزارش اخبار استان ها، مقاله، پرونده، گفتگو و مصاحبه با مدیران موفق، فناوری، بانک های جهانی، دانستنی، مناسبتی، ایران شناسی، فرایند، سلامت، ایران زمین در رسانه ها، آشنایی با نحوه کاشت و پرورش گیاهان و با هنرمندان از دیگر قسمت های جذاب نشریه ارتباط ایران زمین است.
   برای دریافت متن کامل شماره 33 نشریه ارتباط ایران زمین روی فایل pdf کلیک کنید.....
   فایلهای پیوست
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: