• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • سی و چهارمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   سی و چهارمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   سی و چهارمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   پرونده این نشریه به بررسی نئوبانک؛ ارائه خدمات بانکی بر بستر موبایل می پردازد، عبارت نئوبانک برخاسته از اجتماع فین تک است که با تمرکز بر سیستم دیجیتال، نسبت به نقش‌آفرینان سنتیِ این عرصه با الگوهای ساده‌تر خدمات بانکی را در بستر موبایل و بدون داشتن شعبه ارائه می‌کنند.

   یکی از مصادیق بارز تأثیر تحول دیجیتالی بر نظام پولی و مالی دنیا، ظهور استارت‌های فین تک است. بسیاری از تحلیلگران، آینده صنعت بانکداری را درگرو رشد فین تک‌ها می‌دانند، به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاری در این شرکت‌های نوپا، به‌سرعت زیادی در حال رشد بوده است تا جایی که نرخ رشد شرکت‌های حوزه فین تک سالانه ۲۶ درصد و در حال افزایش است.
   در این شماره از نشریه می خوانیم:
   سید محمد حسین استاد سردبیر نشریه ارتباط ایران زمین؛ رؤیای داشتن شعبه بانکی متناسب با نیاز تک‌تک مشتریان، شاید تا چند سال گذشته بسیار ایده‌آل گرایانه بود؛ اما امروز به لطف پیشرفت فناوری، این امکان برای هر مشتری فراهم‌شده است تا شعبه‌ای مطابق با نیازها و سلایق خود در دسترس‌ترین مکان و به سریع‌ترین شیوه داشته باشد. «نئوبانک» مفهومی است که امروز در جهان مدعی ارائه چنین خدماتی است. از سال ۲۰۱۵ برای نخستین مرتبه در انگلیس بود که نئوبانک‌ها به عرصه رقابت با بانک‌های سنتی قدم گذاشتند؛ بانک‌هایی که بر پایه «فین تک» یا همان فناوری مالی استوار شده‌اند و هدف خود را ارائه سرویس‌های سریع‌تر، بهتر و ارزان‌تر به مشتریانی که عصر دیجیتال بخش جدانشدنی از زندگی آن‌هاست، معرفی می‌کنند.
   • مدیرعامل: ادای دین به محیط زیست، وظیفه مهم انسانی همه ماست
   • امکان استعلام وضعیت دواطلبان آزمون استخدامی بانک
   • آغاز کمپین محیط زیستی بانک ایران زمین؛ با نوشتن، درخت بکار!
   • معاونت فن آوری اطلاعات: چهارهزار نفر به پلتفرم فراز دسترسی دارند
   • رادیو آوای ایران زمین؛ به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقی است
   گزارش اخبار استان ها، مقاله، پرونده، گفتگو و مصاحبه با مدیران موفق، فناوری، بانک های جهانی، دانستنی، مناسبتی، ایران شناسی، فرایند، سلامت، ایران زمین در رسانه ها، آشنایی با نحوه کاشت و پرورش گیاهان، قدردانی از پژوهشگران و با هنرمندان از دیگر قسمت های جذاب نشریه ارتباط ایران زمین است.
   برای دریافت متن کامل شماره34 نشریه ارتباط ایران زمین روی فایل pdf کلیک کنید....
   فایلهای پیوست
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: