• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • سی و پنجمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   سی و پنجمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   سی و پنجمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

   پرونده این نشریه به آمادگی شبکه بانکی برای اجرای قانون جدید صدور چک می پردازد، پس از اولین اقدامات بانک مبنی بر ساماندهی اعتبار97 مرکزی و مجلس شورای اسامی در سال خدشه دار شده چک، در سال جدید قائم مقام بانک مرکزی از آمادگی شــبکه بانکی برای اجرای قانون جدید صدور چک خبر داد و گفت: این قانون از ابتدای سال 1400اجرایی خواهد شد.

   بر اساس گزارش روابط عمومــی بانک مرکزی، دکتر کمیجانی در نشســتی با حضور مدیران بخش فناوری شبکه بانکی با اشاره به تصویب قانون اصلاح صدور چک توسط مجلس شورای اسلامی در سال 1397 گفت: دستورالعمل ها و بخشنامه های مربوط به مواردی از قانون که قابلیت اجرای فوری داشتند به سرعت تصویب، ابلاغ و اجرایی خواهد شد.
   در این شماره از نشریه می خوانیم:
   سید محمد حسین استاد سردبیر نشریه ارتباط ایران زمین؛ سال 1400ســال بسیار مهمی در بسیاری از حوزه های مدیریتی کلان کشور است و اتخاذ تدابیر صحیح در این حوزه ها می تواند زمینه بهبود معیشت مردم را فراهم آورد. در این میان شبکه بانکی کشور به دلیل تغییر در مدیریت کلان کشور موقعیت حساس تری دارد. خوشــبختانه ســال جدید برای بانک ایران زمین و مشتریان ارجمند آن، سالی بزرگ و سرشار از تغییر و تحول خواهد بود. در سال جاری - در قالب رونمایی از پلتفرم فراز - از بانکداری دیجیتال به شــکلی رســمی رونمایی خواهد شد؛ در کنار آن، باب روابط عمومی دیجیتال نیز به شیوه جدی گشوده خواهد شد و ما در این زمینه با امکاناتی که در اختیار داریم، اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیار عزیزان قرار خواهیم داد.
   • مدیرعامل: هدیه ما در سال 1400 به مشتریان؛ رونمایی از بانکداری دیجیتال
   • مدیرروابط عمومی: شایسته است هر ایرانی در سال یک درخت بکارد
   • رادیو آوای ایران زمین؛ همچنان کنار شما هستیم
   • با نوشتن، درخت بکار ! ادامه کمپین محیط زیستی بانک ایران زمین
   گزارش اخبار استان ها، مقاله، پرونده، گفتگو و مصاحبه با مدیران موفق، فناوری، بانک های جهانی، دانستنی، مناسبتی، ایران شناسی، فرایند، سلامت، ایران زمین در رسانه ها، آشنایی با نحوه کاشت و پرورش گیاهان، قدردانی از پژوهشگران و با هنرمندان از دیگر قسمت های جذاب نشریه ارتباط ایران زمین است.
   برای دریافت متن کامل شماره 35 نشریه ارتباط ایران زمین روی فایل pdf کلیک کنید....
   فایلهای پیوست
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: