• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • همایش ملی اسوه های ایثار با حمایت بانک ایران زمین برگزار شد

   همایش ملی اسوه های ایثار با حمایت بانک ایران زمین برگزار شد

   همایش ملی اسوه های ایثار با حمایت بانک ایران زمین برگزار شد

   با هدف ترویج ارزشهای متعالی دفاع مقدس و تکریم از مقام شامخ ایثارگران گرانقدر و خانواده معزز شهدا، همایش ملی اسوه های ایثار مجموعه وزارت امور اقتصاد و دارایی با حضور مدیر امور سرمایه انسانی و آموزش بانک ایران زمین برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، مراسم ملی اسوه های ایثار با حضور معاون محترم رئیس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و مدیران عامل بانک‌ها و سازمان‌های تابعه آن وزارتخانه، جمعی از ایثارگران بانک ایران مین همزمان با ایام سالروز آزاد سازی خرمشهر روز سه شنبه مورخ چهارم خرداد 1400 از ساعت ۹ الی ۱۲ در سالن اجتماعات باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
   در حاشیه این مراسم علی فتاحی مدیر امور سرمایه انسانی و آموزش بانک ایران زمین با تاکید بر حفظ و بزرگداشت مقام والای شهدای جانبازان هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: امروز بیش از هرزمان دیگری برای رفع مشکلات و کاستیها و برآمدن روزهای خوب نیازمند الگو برداری از اهداف بلند و مقدس شهدا در کشور هستیم.
   وی افزود: امیدواریم نسل جوان ما با اراده ای استوار و تلاش مستمر و همدلی زمینه را برای ادامه مسیر آنان در تحقق اهداف بلندکشور فراهم نمایند.
   فتاحی همچنین با اشاره به اهمیت تقدیر از همکاران ایثارگر و خانواده معززشهدا گفت: سرمایه انسانی این بانک هر ساله با فرارسیدن هفته دفاع مقدس ضمن ارج نهادن به رشادت و ایثار گری های این قشر گران سنگ طی مراسمی تقدیر به عمل می آورد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: