• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • جلسه تودیع آقای کامیاب

   جلسه تودیع آقای کامیاب

   جلسه تودیع آقای کامیاب

   از خدمات آقای غلامعلی کامیاب در طول تصدی عضویت هیأت مدیره بانک ایران زمین، تقدیر به عمل آمد.

       در پی انتصاب آقای غلامعلی کامیاب، عضو هیأت مدیره بانک ایران زمین به سمت معاون ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران،طی مراسمی در روز شنبه، بیست وچهارم شهریورماه 1392 در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی بانک ایران زمین و با حضور مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره ، معاونان و مدیران ارشد بانک،از خدمات ارزنده وی تقدیر به ‌عمل آمد.

   در این مراسم, پس از تلاوت آیاتی از کلام ال.. مجید, به ترتیب آقایان دکتر امیرحسنخانی رئیس هیأت مدیره، سیدعلی نائب رئیس هیأت مدیره، هاشمی عضو علی البدل هیأت مدیره و مقدم، مدیرعامل بانک ایران زمین، هر یک طی سخنانی از خدمات ارزنده آقای ‌کامیاب در طول دوران تصدی عضویت هیأت مدیره این بانک تقدیر و سپاسگزاری کردند.

   در ادامه این مراسم، معاون جدید ارزی بانک مرکزی نیز ضمن ارزشمند دانستن تجربه هایی که در طول همکاری با بانک ایران زمین برایش حاصل شده است، موفقیت و ارتقاء بانک ایران زمین به عنوان یکی از بانکهای خصوصی کشور  که در حقیقت بیانگر موفقیت و ارتقاء بانک مرکزی نیز خواهد بود را خواستار شد. وی در پایان با تاکید بر ظرفیت مطلوب بانک ایران زمین برای قدرتمندتر شدن, از اعضای هیأت مدیره ، مدیر عامل و کارکنان بانک ایران زمین تودیع به عمل آورد.

    

   فایلهای پیوست
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: