• آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • طبقه بندی اخبار
  • همایش سراسری مدیران بانک ایران زمین

   همایش سراسری مدیران بانک ایران زمین

   همایش سراسری مدیران بانک ایران زمین

   در همایش سراسری مدیران، اهداف و برنامه های بانک ایران زمین برای ارتقاء جایگاه و دستیابی به سهم بیشتر از بازار مورد بررسی قرار گرفت.

    

   به منظور بررسی جایگاه کنونی بانک ایران زمین در سیستم بانکی کشور و تشریح و تبیین برنامه ها و سیاست های بانک برای نیل به اهداف مورد نظر ، همایش یکروزه ای با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، معاونان و مدیران بانک در روز شنبه 13 مهرماه 1392 در هتل ارم تهران برگزار شد.

       به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، در این همایش، نتایج پژوهش ها و بررسی های به عمل آمده  پیرامون تجهیز و تخصیص منابع، نحوه نقل و انتقال سپرده ها و تسهیلات اعطایی شرکت تعاونی مولی الموحدین به بانک ایران زمین، درجه بندی شعب و مدیریت های شعب استان‌ها و اهداف سه ساله بانک، ارائه و مسیر استمرار فعالیت بانک هدف گذاری شد. در ادامه همایش، آقای دکتر امیر حسنخانی رئیس هیات مدیره و نیز آقای محمد ابراهیم مقدم مدیر عامل بانک ، طی سخنانی ضمن تاکید بر ظرفیت های مطلوب بانک ایران زمین برای دست یافتن به جایگاه بالاتر در بازار پولی کشور، به تشریح سیاست ها و مشوق هایی که از سوی هیات مدیره برای رشد و ارتقای فعالیت های بانک در نظر گرفته شده است پرداختند.

      در ادامه این همایش، مدیران شعب استان های مختلف بانک ، به طرح پرسش ها و پیشنهادات خود پرداختند که توسط آقای مقدم مدیر عامل بانک و سایر مقامات بانک پاسخ های لازم ارائه داده شد.

   این همایش در ساعت 18 با جمعبندی مطالب عنوان شده در سمینار و تشریح تصمیمات هیات مدیره بانک در بهره برداری بهینه از فرصت های موجود در بازار توسط مدیرعامل به کار خود پایان داد.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: